Location:

O značkách parodontax a corsodyl
O značkách parodontax a corsodyl

O značkách parodontax a CORSODYL

O značke parodontax

Výrobcovia značky parodontaxu sú považovaní za odborníkov v oblasti zdravia ďasien vo viac ako 30 krajinách po celom svete. Prečo? Pretože parodontax pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien. Krvácajúce ďasná môžu byť včasným príznakom ochorenia ďasien a zloženie prípravkov rady parodontax je vyvinuté tak, aby pomáhalo udržiavať zdravé ďasná, silné zuby a svieži dych.

1

Naša história

parodontax má dlhú históriu v oblasti ochrany zdravia ďasien.
Zubná pasta parodontax bola vyvinutá nemeckým zubárom Dr. Fockem v roku 1937. Pôvodné zloženie, založené na hydrogénuhličitane sodnom, z dôvodu jeho vynikajúcich čistiacich vlastností, je aj dnes základom zubnej pasty parodontax. Od tejto doby sa parodontax posunul ďalej vo vývoji ústnej vody a zubných kefiek a stal sa tak dôveryhodným špecialistom v starostlivosti o zdravé ďasná.

Naša veda

Ako lídri v oblasti starostlivosti o zdravé ďasná sa neustále podieľame na klinickom výskume, aby sme si prehĺbili naše znalosti, a aby sme pochopili ako bojovať proti ochoreniu ďasien. V posledných rokoch sme spustili klinický program, ktorý nám pomáha testovať, zlepšiť a rozšíriť radu zubných pást, ústnych vôd a zubných kefiek parodontax. Vložili sme vedu do srdca všetkého, čo robíme, aby sme mohli vyvinúť čo najefektívnejšie produkty, ktoré pomáhajú udržať zdravé ďasná a silné zuby.

Ako funguje špecialista pri každodennej starostlivosti, zubná pasta parodontax

Zubná pasta parodontax je zložená tak, aby pomohla vyriešiť príčinu krvácajúcich ďasien. Jej nízke abrazívne zloženie s hydrogénuhličitanom sodným pomáha rozrušiť lepkavý film povlaku baktérií, ktorý môže podráždiť ďasná a spôsobiť ich krvácanie. Je preukázané, že čistenie dvakrát denne zubnou pastou parodontax znižuje tvorbu povlaku a pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien.

O značke Corsodyl

Prípravky Corsodyl sú vyvíjané odborníkmi na liečbu ochorení ďasien. Je klinicky dokázané, že náš sortiment pomáha pri problémoch s ďasnami.

Naša história

Značka Corsodyl má dlhé dedičstvo v oblasti dôveryhodnej starostlivosti pri gingivitíde, prvom štádiu ochorenia ďasien. Corsodyl bol prvýkrát uvedený na trh v Nemecku v roku 1975 a od roku 1989 je jeho aktívna zložka chlórhexidín číslom jeden pri liečbe ochorenia ďasien. V priebehu rokov sme celosvetovo vyvinuli širokú škálu výrobkov vrátane ústnych vôd, sprejov a gélov a ponúkame tak krátkodobú liečbu gingivitídy.

Naša veda

Účinnosť produktov Corsodyl je založená na vedeckom základe. Naše produkty obsahujú chlórhexidín, o ktorom je klinicky overené, že je účinný proti širokej škále gramnegatívnych a grampozitívnych baktérií, kvasinkám, dermatofytickým hubám a lipofilným vírusom. Naši vedci úzko spolupracujú so zubármi a inými zubnými špecialistami, čo pomáha rozširovať a zlepšovať škálu produktov Corsodyl a zostáva tak celosvetovo číslom jeden pri liečbe ochorení ďasien.

Ako funguje Corsodyl

Produkty Corsodyl obsahujú chlórhexidín, ktorý je účinnou zložkou pri boji s ochoreniami ďasien. To poskytuje našim produktom antibakteriálny účinok, ktorý pomáha znižovať množstvo baktérií v zubnom povlaku, spôsobujúcim ochorenie ďasien. Liek Corsodyl 1% gél je tiež účinný v liečbe početných stomatologických stavov. Corsodyl 1% gél preto zubní lekári odporúčajú na domácu liečbu na liečbu gingivitídy a po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine.

Spit with blood in a sink drain