UDRŽIAVANIE ZDRAVÝCH ĎASIEN A SILNÝCH ZUBOV KAŽDÝ DEŇ

Najlepším spôsobom, ako si udržať zdravé zuby a ďasná je ich čistenie dvakrát denne. Výber tej správnej zubnej pasty však nemusí byť jednoduchý. Ak aj vy ste práve ten, ktorý pri čistení zubov vypľúva krv, mali by ste používať zubnú pastu, ako je parodontax, ktorá pomáha pri zastavení krvácania zubov a jeho predchádzaní.

Problém nastáva, keď po vyriešení ťažkostí znova začnete používať bežnú pastu, čím sa vystavíte riziku, pretože len špecializovaná zubná pasta dokáže poskytnúť mimoriadnu ochranu pred krvácaním a ochorením ďasien.

Nová zubná pasta na každodenné použitie má 8 špeciálne navrhnutých výhod zameraných na zabezpečenie zdravších ďasien a silnejších zubov. So zubnou pastou parodontax Kompletná ochrana nemusíte robiť kompromisy – môžete ju používať denne, aby ste sa vyhli ochoreniu ďasien, posilňovali zuby, osviežovali dych a udržiavali ich prirodzene bielu farbu.

ZUBNÁ PASTA NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE

Zubná pasta parodontax Kompletná ochrana nie je obyčajná zubná pasta. Je špeciálne vyrobená pre ľudí, ktorí pri čistení zubov vypľúvajú krv, a pri odstraňovaní baktérií zubného povlaku je 4x účinnejšia* ako iná zubná pasta.

Práve baktérie v zubnom povlaku sú hlavnou príčinou krvácania ďasien, vzniku ochorenia ďasien a zubného kazu, preto je zubná pasta parodontax Kompletná ochrana riešením na každodennú ochranu ďasien i zubov.

Vďaka obsahu fluoridu pomáha zubná pasta parodontax Kompletná ochrana chrániť aj zubnú sklovinu. Má mätovú príchuť, ktorá dodá vašim ústam sviežosť, a jemne odstraňuje škvrny z povrchu zubov a napomáhá navracať im prirodzenú belosť.

Táto kombinácia 8 špeciálne navrhnutých výhod dáva zubnej paste parodontax Kompletná ochrana možnosť udržiavať zdravšie ďasná a silnejšie zuby.

Ak máte pochybnosti o stave svojej ústnej dutiny alebo potrebujete odbornú radu v súvislosti so starostlivosťou o zuby a ďasná, obráťte sa na svojho zubného lekára.

* Odstraňuje viac povlaku po odbornom vyčistení zubov a čistení zubov 2× denne než iná zubná pasta bez hydrogénuhličitanu sodného (1 100 ppmF vo forme fluoridu sodného). RH02434 Clinical Summary Report. (neplatí pre variantu parodontax Whitening)